يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦
 


مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر تاکید کرد
تا زمان نیاز، نیروهای هلال احمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارند
در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه تمام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر از مناطق زلزله زده کرمانشاه خارج شده‌اند، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر در واکنشی این اخبار را نادرست دانست و گفت: تا زمانی که نیاز در مناطق زلزله زده احساس شود، وظیفه داریم در منطقه حضور داشته باشیم.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعزام تیم های درمان ایران برای خدمت به آوارگان روهینگیایی
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر عنوان کرد: تیم های درمان اضطراری ایران برای خدمت آوارگان روهینگیایی اعزام شدند.
به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، حسن صفاریه - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر از ابتدا بر پایه داوطلبان، خیرین و مردم بنا نهاده شد و در اساس نامه نیز جمعیت هلال احمر به عنوان یک موسسه خیریه غیر انتفاعی و دارای شخصیت حقوقی مستقل تعریف شده است.
 پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت جمعیت هلال احمر اعلام کرد
سرماخوردگی، شایع‌ترین بیماری در مناطق زلزله‌زده
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در مورد ارائه خدمات درمانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه گفت: در طول هر هفته سه تیم از استان‌های مختلف در منطقه حضور می‌یابند و خدمات درمانی به زلزله زدگان ارائه می‌دهند.
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت و درمان جمعیت هلال‌احمر خبر داد:
ارائه قریب 21 هزار مورد انواع خدمات بهداشت، درمان و توانبخشی به زلزله زدگان کرمانشاه
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر از ارائه 20هزار و 997 مورد خدمات بهداشتی، درمانی و توانبخشی مانند ویزیت، فوریت های پزشکی، خدمات به بانوان باردار، فیزیوتراپی و ارتوپدی فنی به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.
 يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امین کرکه آبادی یکی از توان‏خواهان موفق در مرکز جامع توانبخشی عنوان کرد؛
موفقیت خود را مدیون هلال احمر هستم
امین کرکه آبادی 27 ساله، دارای معلولیت مادرزادی از ناحیه پا است. وی از 7 سالگی از خدمات مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استفاده می کند و در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی نفت در مقطع ارشد و مشاور تحصیلی در یکی از سازمان های آموزشی کشور است.
 سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر خبر داد
ارائه خدمات بهداشت روان به 221 زلزله زده
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر از ارائه خدمات خدمات بهداشت روان به 221 نفر از شهروندان مناطق زلزله زده اشاره کرد و گفت: تیم‌های بهداشت روان شامل 6 نفر روانشناس و دو نفر مددکار اجتماعی به شهروندان مناطق زلزله زده خدمات ارائه می‌کنند.
 يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در سمپوزیوم تازه های تحقیقات و درمان ناباروری اعلام کرد:
ارائه خدمات توانبخشی به نیم میلیون ایرانی در سراسر کشور
معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در افتتاحیه سمپوزیوم تازه های تحقیقات و درمان ناباروری گفت: ما ناباروری را صرفا یک معضل بهداشتی نمی دانیم و این مشکل یک معضل اجتماعی است که می تواند مسائل عدیده ای برای جامعه ما ایجاد کند.
 شنبه ١١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خبر داد
استقرار کانکس‌های توانبخشی در مناطق زلزله زده
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر با بیان اینکه کانکس توانبخشی هلال احمر در شهر سر پل ذهاب در حال ارائه خدمات به بیماران است گفت: قصد داریم کانکس بزرگتری را از امروز در این منطقه مستقر کنیم.
 يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دکتر حسن صفاریه معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی هلال احمر از مناطق زلزله زده شهرستان جوانرود
یازدید دکتر حسن صفاریه معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی هلال احمر از مناطق زلزله زده شهرستان جوانرود به منظور تسهیل در امر خدمت رسانی
 شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه بیش از ۱۲ هزار خدمات از سوی معاونت بهداشت هلال احمر به زلزله‌زدگان
تیم‌های بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر در مناطق زلزله زده غرب کشور تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار مورد خدمات درمانی به آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه ارائه داده‌اند.
 سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>