شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
 


دکتر صفاریه عنوان کرد؛

ادامه فعالیت مرکز جامع توانبخشی تحت نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی/ ارتباط موثر با مراکز دانش بنیان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری

جلسه تکریم و معارفه مهندس مجتبی جعفریان و دکتر محمد حیدری به عنوان مسئول مرکز جامع توانبخشی و همچنین کاظم فلاحی دوست و مسعود سبیلی به عنوان رییس اداره حراست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن صفاریه، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در این جلسه با اشاره به اینکه تمامی جابجایی های صورت گرفته در درون جمعیت انجام شده است، اظهار کرد: مرکز جامع توانبخشی یکی از مراکز شاخص کشوری و دارای وجهه بین المللی است و همچنین ارتباط تنگاتنگی با مراکز آموزشی و پژوهشی در سطح کشور دارد.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی با تاکید بر تاثیر و نفش بسیار ویژه مرکز جامع توانبخشی در پیکره توانبخشی کشور افزود: زحمات مهندس جعفریان در طی حدود 2 سال گذشته و ایجاد تغییرات اثربخش در راستای ارایه بهتر خدمات و توانمند سازی مرکز قابل تقدیر است.

صفاریه با اشاره به ارتباط موثر این مرکز با مراکز دانش بنیان عنوان کرد: مرکز جامع توانبخشی به منظور تولیدات بیشتر در جمعیت هلال احمر در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری و استفاده از تولیدات داخلی گام بر می‌دارد.

وی افزود: جناب آقای دکتر حیدری دارای سابقه فعالیت طولانی در جمعیت هلال احمر و فردی برنامه ریز و متفکر هستند و امیدوارم بتوانند مسیر دستیابی به اهداف مجموعه تسهیل و تسریع کنند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در ادامه تاکید کرد: با توجه به نگاه ویژه دکتر پیوندی، رییس محترم جمعیت هلال احمر به توسعه مرکز توانبخشی هلال احمر و همچنین معرفی سال 2018 به عنوان سال توانبخشی؛ مرکز جامع توانبخشی که تاکنون به عنوان یکی از زیرمجموعه های اداره کل توانبخشی بوده است، از این پس مستقیما زیر نظر معاون مجموعه فعالیت خواهد کرد.

صفاریه افزود: این مرکز یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی و مرکز نمونه کشوری است که به عنوان پایلوت در پروژه های کشوری استفاده می شود و لذا با توجه به اهمیت آن در مجموعه، تحت نظر مستقیم معاون مجموعه به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی با بیان این مطلب که هدف ما رسیدن به اهداف جمعیت هلال احمر در هر جایگاهی است،عنوان کرد: بر همین اساس در تمامی لحظات برای پیشرفت مجموعه گام بر می داریم؛ نگاه ما باید معنوی و ملی باشد و باید به برنامه ششم توسعه کشوری و تاب آوری توجه خاص داشته باشیم.

در پایان این جلسه از مهندس مجتبی جعفریان و کاظم فلاحی دوست به عنوان مسئول سابق مرکز جامع توانبخشی و رییس اداره حراست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی تقدیر و تشکر به عمل آمد.


١٣:٥١ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧١٧١    /    تعداد نمایش : 4673

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: