شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
 


برگ دیگری از خدمات تیم درمان جمعیت استان لرستان در روستاهای محصور بین آب‌های پشت سد سیمره

تیم BHCU روز گذشته با توکل به خدا و امیدخدمت موثر به هم استانی‌های محصور در آبهای سیمره با دو دستگاه مینی بوس به کوهدشت، کوهنانی، فرعی رودبار و در پایان مناطق روستایی درگیر آبگرفتگی، اعزام شدند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، تیم BHCU روز گذشته با توکل به خدا و امیدخدمت موثر به هم استانی‌های محصور در آبهای سیمره با دو دستگاه مینی بوس (رانندگان شخصی ای که خودشان ابراز تمایل به همکاری با هلال احمر داشتند) به کوهدشت، کوهنانی، فرعی رودبار و در پایان مناطق روستایی درگیر آبگرفتگی، اعزام شدند.

دکتر عطایی معاون درمان جمعیت لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: تیم درمان پس از هماهنگی قبلی که با مسولان اجرایی منطقه از جمله جناب حسینی رییس شهرستان کوهدشت، آقای فرهادی بخشدار کوهنانی و آقای گرانمایه دهیار،صورت گرفته بود، داروها و اقلام بهداشتی را نهایتا به دو فروند قایق منتقل و به روستای "چغاسبزنقدعلی" منتقل  و از آنجا با تراکتور به داخل روستا منتقل کرد. افراد تیم نیز مورد استقبال گرم اهالی قرار گرفته و پس از استقرار در خانه بهداشت روستایی بلافاصله اقدام به ارایه خدمات درمانی شد.

وی در ادامه افزود: مقصد بعدی این تیم روستاهای "قبربابامراد" و"چم لتور" بود که متاسفانه به دلیل عدم همکاری صاحبان قایق‌ها و اتمام بنزین موتور قایقها دسترسی به مناطق فوق میسر نشد و تیم بدر زمان نزدیک شدن به تاریکی هوا، راه بازگشت را در پیش گرفت و حدود ساعت دوازده شب برنامه را به پایان رساند.

گفتنی است؛ تیم پزشکی اصفهان نیز تیم لرستان را در این برنامه همراهی کرد که جای تقدیر و تشکر دارد.


١٠:٣٨ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٢٣٦    /    تعداد نمایش : 485

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: