سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار > آیا تاکنون با شبکه تلفنی مهرگویان تماس گرفته‌اید؟
 


  چاپ        ارسال به دوست

آیا تاکنون با شبکه تلفنی مهرگویان تماس گرفته‌اید؟

شبکه مهرگویان با برخورداری از امتیاز و تجربیات شبکه واگو از ابتدای سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده است برای اولین بار در ایران جهت اهداف عام المنفعه با سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شروع به همکاری نموده است.با توجه به اینکه مکانها و شیوه های آموزشی متفاوت بوده و هر شیوه مناسب مکان خاصی است ، مثلا برای بعضی پیامها بهترین راه انتقال شبکه اینترنت می باشد.در برخی شرایط بهترین راه انتقال صحبت و پخش پیام شفاهی است.مثلاً تجربیات شخص امدادگر در زلزله تأثیر بیشتری نسبت به خواندن آن دارد .چرا که خود در شرایط و محیط قرار داشته و شنیدن صدای وی بیشتر تاثیرگذار خواهد بود تا خواندن تجربه اش.

مثلا در استانهای شمالی و حادثه خیز دریا نصب بنر در نقاط مختلف درباره تجارب دیگران پیرامون شنا کردن می تواند موثر باشد.

این شبکه توانسته خدمات زیر را در اختیار تماس گیرندگان قرار دهد:

تولید و نشر پیامهای گویا با موضوعات آموزشی و امدادی از طریق تلفن ثابت ، تلفن همراه ، اینترنت و نمابر گرد آوری و ضبط نظرات مردمی در مقیاس گسترده و اطلاعات ایرانشناسی و قصه های کودکان با محتوای اموزشی امدادی نیز از عناوین پیامهای این شبکه می باشد .

برخی پیامها با استفاده از صندوق ضبط تجربه تلفنی شبکه ایجاد می گردد.

رویکرد این شبکه در سال ۱۳۹۳ بر تاثیرگذاری روی کودکان بوده است به قسمی که تعداد داستان های این شبکه از ۱۶ داستان به ۷۹ داستان افزایش یافته است.

* جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


١٣:١١ - يکشنبه ٣ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٩١٧٢٥    /    تعداد نمایش : ١٣٣٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج