جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
هلال احمر برای من یک معجزه بودهدایت و سرپرستی امور توانبخشی هلال احمر زیر نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشیظرفیت بالای مرکز جامع توانبخشی در ارایه خدمات به توانخواهان/ حمایت هلال احمر از افراد بی‌بضاعت در پرداخت هزینه‌هاادامه فعالیت مرکز جامع توانبخشی تحت نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی/ ارتباط موثر با مراکز دانش بنیان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبریهلال احمر نقش مهمی را در بازگشت من به جامعه ایفا کرده استساخت انواع کفش طبی در مرکز جامع توانبخشی
بازیکن مصدوم تیم استقلال تهران:
هلال احمر برای من یک معجزه بود
لئاندرو پادوانی سلین بازیکن برزیلی تیم استقلال که سال گذشته دچار آسیب نخاعی شد، مدتی است که به منظور دریافت خدمات درمانی و توانبخشی به مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر مراجعه می‌کند.
هدایت و سرپرستی امور توانبخشی هلال احمر زیر نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع توانبخشی، هدایت و سرپرستی امور توانبخشی را مستقیما بر عهده گرفت.
سرپرست مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر عنوان کرد:
ظرفیت بالای مرکز جامع توانبخشی در ارایه خدمات به توانخواهان/ حمایت هلال احمر از افراد بی‌بضاعت در پرداخت هزینه‌ها
سرپرست مرکز جامع توانبخشی گفت: مرکز جامع توانبخشی سهم عمده در خدمت رسانی به مراجعه کنندگان و ارایه خدمات به معلولان، جانبازان شهر تهران و بیماران ارجاعی از شهرستان‎ها دارد.
دکتر صفاریه عنوان کرد؛
ادامه فعالیت مرکز جامع توانبخشی تحت نظر مستقیم معاون بهداشت، درمان و توانبخشی/ ارتباط موثر با مراکز دانش بنیان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری
جلسه تکریم و معارفه مهندس مجتبی جعفریان و دکتر محمد حیدری به عنوان مسئول مرکز جامع توانبخشی و همچنین کاظم فلاحی دوست و مسعود سبیلی به عنوان رییس اداره حراست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برگزار شد.
توان خواه مرکز جامع توانبخشی؛
هلال احمر نقش مهمی را در بازگشت من به جامعه ایفا کرده است
محمد خجسته متولد 1350، در چهار سالگی دچار فلج اطفال شده و از ناحیه هر دوپا معلول است. وی سال‌هاست که در عرصه های مختلف موسیقی و هنر فعالیت دارد.
روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی گزارش می‌دهد؛
ساخت انواع کفش طبی در مرکز جامع توانبخشی
یکی از خدماتی که در مرکز جامع توانبخشی به متقاضیان ارایه می شود؛ ساخت انواع کفش‌های طبی است که در کارگاه کفش سازی، براساس درخواست متقاضیان ساخته می‌شود.

توانخواه مرکز جامع توانبخشی هلال احمر:
1397/3/30
بازیکن مصدوم تیم استقلال تهران:
1397/3/23
روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی گزارش می‌دهد؛
1397/3/2
توان‌خواه مرکز جامع توانبخشی هلال احمر عنوان کرد؛
1397/2/29
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خبر داد:
1397/2/29
رییس مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور کنیا:
1397/2/24