يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦
تا زمان نیاز، نیروهای هلال احمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارندمعاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر عنوان کرد: تیم های درمان اضطراری ایران برای خدمت آوارگان روهینگیایی اعزام شدند.سرماخوردگی، شایع‌ترین بیماری در مناطق زلزله‌زده ارائه قریب 21 هزار مورد انواع خدمات بهداشت، درمان و توانبخشی به زلزله زدگان کرمانشاهنقش موثر هلال احمر در ارایه خدمات به توانخواهانموفقیت خود را مدیون هلال احمر هستم
مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر تاکید کرد
تا زمان نیاز، نیروهای هلال احمر در مناطق زلزله‌زده حضور دارند
در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه تمام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر از مناطق زلزله زده کرمانشاه خارج شده‌اند، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر در واکنشی این اخبار را نادرست دانست و گفت: تا زمانی که نیاز در مناطق زلزله زده احساس شود، وظیفه داریم در منطقه حضور داشته باشیم.
اعزام تیم های درمان ایران برای خدمت به آوارگان روهینگیایی
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر عنوان کرد: تیم های درمان اضطراری ایران برای خدمت آوارگان روهینگیایی اعزام شدند.
به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، حسن صفاریه - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر از ابتدا بر پایه داوطلبان، خیرین و مردم بنا نهاده شد و در اساس نامه نیز جمعیت هلال احمر به عنوان یک موسسه خیریه غیر انتفاعی و دارای شخصیت حقوقی مستقل تعریف شده است.
معاون بهداشت جمعیت هلال احمر اعلام کرد
سرماخوردگی، شایع‌ترین بیماری در مناطق زلزله‌زده
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در مورد ارائه خدمات درمانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه گفت: در طول هر هفته سه تیم از استان‌های مختلف در منطقه حضور می‌یابند و خدمات درمانی به زلزله زدگان ارائه می‌دهند.
معاون بهداشت و درمان جمعیت هلال‌احمر خبر داد:
ارائه قریب 21 هزار مورد انواع خدمات بهداشت، درمان و توانبخشی به زلزله زدگان کرمانشاه
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر از ارائه 20هزار و 997 مورد خدمات بهداشتی، درمانی و توانبخشی مانند ویزیت، فوریت های پزشکی، خدمات به بانوان باردار، فیزیوتراپی و ارتوپدی فنی به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.
توانخواه ورزشکار و مدال آور کشورمان عنوان کرد:
نقش موثر هلال احمر در ارایه خدمات به توانخواهان
سلمان آب باریکی، 32 ساله و عضو تیم دو میدانی جانباز و معلول جمهوری اسلامی ایران از توانخواهان موفق مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر در رشته پرتاب وزنه است.
امین کرکه آبادی یکی از توان‏خواهان موفق در مرکز جامع توانبخشی عنوان کرد؛
موفقیت خود را مدیون هلال احمر هستم
امین کرکه آبادی 27 ساله، دارای معلولیت مادرزادی از ناحیه پا است. وی از 7 سالگی از خدمات مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استفاده می کند و در حال حاضر دانشجوی رشته مهندسی نفت در مقطع ارشد و مشاور تحصیلی در یکی از سازمان های آموزشی کشور است.

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر تاکید کرد
1396/9/23
معاون بهداشت جمعیت هلال احمر اعلام کرد
1396/9/21
توانخواه ورزشکار و مدال آور کشورمان عنوان کرد:
1396/9/18
امین کرکه آبادی یکی از توان‏خواهان موفق در مرکز جامع توانبخشی عنوان کرد؛
1396/9/14
از سوی مرکز سلامت هلال احمر کشورمان صورت گرفت؛
1396/9/14
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر خبر داد
1396/9/12
معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در سمپوزیوم تازه های تحقیقات و درمان ناباروری اعلام کرد:
1396/9/11
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خبر داد
1396/9/5