جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در دیدار با خیرین سلامت عنوان کرد

ضرورت حمایت خیرین از بیماران دریافت‌کننده خدمات توانبخشی/ هلال احمر یک موسسه خیریه عام المنفعه و برخواسته از بین مردم است

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از خیرین سلامت گفت: هلال احمر یک جمعیت مردمی است و در طول 95 سال فعالیت خود همیشه از سوی مردم حمایت شده است.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن صفاریه در نشستی که به‌منظور تقدیر از خیرین سلامت برگزار شد، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر یک موسسه خیریه عام‌المنفعه و برخواسته از بین مردم است و ما نیز به پاس نیت خیرخواهانه شما در انجام امور خیریه از شما تقدیر و تشکر می‌کنیم.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی با اشاره به اینکه اغلب مددجویان از قشر کم برخوردار جامعه هستند و از نقاط دورو نزدیک کشور به‌منظور بهره‌برداری از خدمات مرکز جامع توانبخشی به هلال احمر مراجعه می‌کنند، تاکید کرد: از آنجاییکهنآ پوشش بیمه‌ای مناسبی در زمینه خدمات ارتز و پروتز وجود ندارد،حضور خیرین در این عرصه و حمایت آنها از بیماران و قشر ضعیف جامعه ضرورت دارد.

صفاریه با اشاره به اینکه یکی از فعالیت‌های مهم هلال احمر از ابتدای تاسیس در زمینه درمان بوده است، گفت: هلال احمر یک جمعیت مردمی است و در طول 95 سال فعالیت خود همیشه از سوی مردم حمایت شده است  و همچنان به وجود حامیانی همچون شما افتخار می‌کند.


١٤:٠٣ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٠٢٩    /    تعداد نمایش : 435

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: