شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧
 


مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر عنوان کرد

بررسی نحوه هماهنگی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشت و درمان در زلزله کرمانشاه

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها خبر داد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به نقل از ایسنا، افشین علیخانی مدیرکل بهداشت و درمان هلال احمر با اشاره به اجرایی شدن گام نخست دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه با حضور اعضای تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری، اظهار کرد: در دوره مذکور از بین 270 نفر از اعضای تخصصی تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری که در عملیات پاسخ به زلزله کرمانشاه شرکت داشتند، تعداد 47 نفر به‌ عنوان نماینده در 6 کارگروه تقسیم و شرح وظایف، ابزار و ملزومات تیمی و فردی تخصصی، فرم‌های عملکردی و نقاط ضعف و قوت سیستم مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل بهداشت و درمان در ادامه تاکید کرد: بر اساس جمع بندی و مستند سازی موارد مطرح شده، دستورالعمل‌های عملیاتی تیم‌های بهداشت و درمان در برنامه ریزی آتی جهت ارایه خدمات تغییر متناسب خواهد کرد.
علیخانی افزود: لازم به ذکر است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده کارگاه مذکور با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی در روزهای 26 و 27 دی ماه سال جاری برگزار و مباحث هماهنگی، فرماندهی و مدیریت اطلاعات در زلزله کرمانشاه در قالب کارگروه های تخصصی، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در همین راستا، همکاران حوزه سلامت در بلایا و فوریت های پزشکی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز نسبت به ارایه یافته ها و درس‌های آموخته شده اقدام خواهند کرد.

 


١٤:٣٧ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٩٥٧    /    تعداد نمایش : 702

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: