چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
 


معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر در خدمت نظام سلامت کشور

امیر حسین خان / نگاه بشر دوستانه در ارائه خدمات ،نوع دوستی واحترام متقابل، تلاش برای کاهش آلام انسانها و... از جمله اهداف مهم جمعیت هلال احمر به شمار می آید.

 

حضور ومشارکت فعال در امداد رسانی به آسیب دیدگان به هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه وبحرانهای گوناگون در عرصه های داخلی وخارجی ، تلاش برای بهسازی و ارتقاء زندگی آحاد جامعه ،پیش بینی برنامه های متعدد برای اقشار مختلف وبه خصوص جوانان وارائه خدمات مناسب دارویی ومشارکت در برنامه های ملی حوزه بهداشت ودرمان و... از جمله خدمات گسترده جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از جمعیتهای نمونه در منطقه وسطح جهان است.

درهمین راستا طی یک سال گذشته معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال در کلیه عرصه های تعریف شده در اهداف عالیه این نهاد مردمی  حضور جدی داشته و خدمات شایسته ای به اقشار مختلف مردم ارائه کرده است.

از حضور موثر درحوادث بعنوان معین وزارت بهداشت و درمان به منظور ارائه خدمات درمانی و توانبخشی تا کاهش هزینه های درمانی در این معاونت برای مددجویان از جمله اقدامات قابل توجه است.

این معاونت در بحث درمانی و توانبخشی با آخرین فناوری های روز دنیا وارد عمل شده وکارنامه ای موفق از خود بر جای گذاشته است تا با امکانات بالقوه خود در خدمت نظام سلامت کشور باشد وخدمات شایسته درمانی و توانبخشی به نیازمندان ارائه نماید و با تقویت سیستم توانبخشی ، جامعه را برای اجرای برنامه های توسعه توانمند سازد.

مجموعه این خدمات و فعالیت های گسترده که امروز با پیوستن جمعیت هلال احمر به واحدهای پاسخ اضطراری بین المللی فدراسیون جهانی هلال احمر ایران  تکمیل شد بیان کننده دیدگاه مثبت وفرانگر مدیریت ارشد این معاونت است ، که به اعتماد مسئولان پاسخ مناسب داده وگامهای شتابان برای پیشبرد اهداف جمعیت ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته ودر کمال خشوع وخضوع در خدمت آرمانهای عزیز انقلاب ومردم شریف ایران است.بدون شک در سال 97قطعا اخبار مسرت بخشی از این حوزه خواهیم شنید.انشاء الله


١٤:٠٢ - يکشنبه ٦ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٥٠٦٢    /    تعداد نمایش : 1395

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: