شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨
 


توانخواه مرکز توانبخشی هلال احمر:

اقلام مصنوعی توانبخشی هلال احمر از بالاترین ضریب کیفیت و استاندارد برخوردار است

زهره افضلی متولد 1358، در سن دوسالگی در اثر سانحه تصادف از ناحیه پای چپ معلول شده است. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی است و در زمینه های هنری از جمله قالی بافی و تابلو بافی تبحر دارد.

 

زهره افضلی متولد 1358، در سن دوسالگی در اثر سانحه تصادف از ناحیه پای چپ معلول شده است. وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی است و در زمینه های هنری از جمله قالی بافی و تابلو بافی تبحر دارد.گفت وگوی اختصاصی روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر را با این توانخواه موفق در زیر بخوانید.

از سختی های معلولیت و فراز و نشیب های آن برای ما بگویید؟

من در دوسالگی معلول شدم و از لحاظ روحی به خاطر نگاه مردم که ترحم و یا گاهی تحقیر بود سختی های زیادی را تحمل کردم در خقیقت دوست داشتم با من مثل افراد عادی برخورد کنند. به هر حال به مرور زمان و با توکل به خداوند و کمک پدر و مادرم اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و توانستم با رضایت از زندگی به موفقیت برسم.

 

از رشته تحصیلی و مهارت هایی که دارید برای ما بازگو کنید؟

چون به مدیریت دولتی علاقه داشتم،تحصیلات خود را در این زیمنه دنبال کردم ، اما نتوانستم در این رشته کار کنم. و وارد عرصه هنر شده و تابلو بافی و قالی بافی یاد گرفتم و درحال حاضر مخارج زندگی را از تابلو بافی تامین می کنم.

 

برای دوستانی که مثل خودتان توانخواه هستند چه پیامی دارید؟

با خودباوری و توکل به خداوند اعتماد به نفس خود را بالا برده و با سعی و تلاش به خواسته هایشان برسند ،چون معلولیت محدودیت نیست .

 

از هلال احمر چه کمکهایی دریافت کرده و آیا غیر از این مجموعه از جاهای دیگر کمک گرفته اید؟

من بیش از ده بار از هلال احمر پروتز گرفته و درصد رضایتم بسیار بالاست و چون به جاهای دیگر مراجعه کرده ام و پرتز آن مراکز پا و کمرم را اذیت کرده، ترجیح دادم از محصولات و اقلام مصنوعی توانبخشی هلال احمر که از بالاترین ضریب استاندار و کیفیت برخوردار است استفاده کنم. چرا که تجربه کارکنان توانبخشی هلال احمر در ساخت اقلام مصنوعی بسیار بالاست و می توان به این محصولات اعتماد کرد.


١٢:٠٣ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧٥٢٠    /    تعداد نمایش : 1784

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: