سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


ابراز رضایت توانخواه مرکز جامع توانبخشی از ارائه خدمات

یکتا ترابی 24ساله، دارای مدرک کارشناسی در رشته معماری داخلی است. وی در سال 95 در اثر سقوط از طبقه چهارم دچار ضایعه نخاعی شده و در حال حاضربه کمک ویلچر حرکت می کند

 

یکتا ترابی 24 ساله ،دارای مدرک کارشناسی در رشته معماری داخلی ، دو سال پیش در اثر سانحه دچار ضایعه نخاعی شده و مجبور است از ویلچر استفاده کند. وی برای دریافت خدمات کار درمانی به توانبخشی هلال احمر مراجعه و از این بخش کمال رضایت را دارد. به این بهانه در ادامه گفت و گوی روابط عمومی معاونت بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با این توانخواه موفق را می خوانید:

کمی در مورد سختی های معلولیت توضیح دهید؟

دوسال پیش که این سانحه برایم اتفاق افتاد بسیار مایوس و ناامید شده زیرا با یک دنیا عشق و آرزو به دانشگاه راه یافتم. بعد از آن خانواده ام در کمک به روحیه و قوای جسمی من سهم بسزایی داشتند تا اینکه بتدریج خودم را پیدا کرده و به این باور رسیدم که انسان تا وقتی زنده است باید زندگی کرده و امیدوار باشد.

چگونه با توجه به وضیعت جسمی تان به تحصیلات ادامه داده و در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟

با توکل به خداوند و پشتکار فراوان دانشگاه را تمام کرده ولیسانس معماری داخلی گرفتم در نقاشی نیز با توجه به رشته ام تبحر دارم. در حال حاضر تا اینکه کار مناسب با مدرکم پیدا کرده در اسنپ با ماشین مخصوص معلولین کار میکنم و روی پای خودم ایستاده ام.

پیامی برای توانخواهان دارید؟

ما همان انسان های دیروزی هستیم و فقط شرایطمان عوض شده. باید با امید و تلاش فراوان به فعالیت هایمان ادامه دهیم و بیکار نباشیم.

آیا از خدمات هلال احمر راضی هستید؟

بریس را از هلال احمر تهیه کرده و هفته ای سه روز نیز برای دریافت خدمات کاردرمانی که تحت نظر متخصصین انجام می شود مراجعه کرده و بسیار راضی و خشنود هستم . همچنین از مسئولین این نهاد مردمی کمال تشکر را دارم.


١٣:٤٢ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٨٦٠٤    /    تعداد نمایش : 1789

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: