دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
 


با همکاری جمعیت هلال احمر در کشور آذربایجان و مدرسه ایرانیان باکو صورت گرفت؛

برگزاری همایش «سلامت و زندگی» با هدف آموزش همگانی

با همکاری نمایندگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و مرکز آموزشی حضرت ولی عصر عج (مدرسه ایرانیان) در جمهوری آذربایجان، همایش آموزشی «سلامت و زندگی» برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، این برنامه با هدف آموزش همگانی سلامت، در روز ۱۴ آبان ماه در محل مرکز آموزشی حضرت ولی عصر عج در شهر باکو برای دانش آموزان دختر و پسر مقطع دبیرستان و والدین ایشان اجرا شد.

دکتر توحید سیف برقی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران که به دعوت مرکز درمانی جمعیت هلال احمر در باکو حضور یافته بود، در این برنامه مطالبی را با محورهای حفظ سلامت عضلانی اسکلتی، اهمیت ورزش و کاهش وزن، پیشگیری از بیماری های اسکلتی و مفصلی مانند آرتروز و ورزش درمانی ارائه کرد.

با توجه به هدف گذاری مرکز آموزشی ایرانیان جهت افزایش آگاهی عمومی دانش آموزان و خانواده های ایشان نسبت به موضوعات بهداشت و سلامت فردی و اجتماعی، نمایندگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان آمادگی خود را برای همکاری در این مورد اعلام کرد و مقرر شد برنامه های آموزشی مرکز هلال احمر با موضوعات متنوع در حوزه بهداشت و سلامتی به صورت ماهانه در محل مرکز آموزشی حضرت ولی عصر عج برگزار شود.


٠٩:٣٢ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٦٤٩    /    تعداد نمایش : 652

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: