سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


دکتر صفاریه در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان خوزستان عنوان کرد:

تحولات چشمگیر و ارزنده‌ حوزه درمان و توانبخشی در خوزستان قابل تقدیر است/ از راه اندازی مرکز جامع توانبخشی و ناباوری حمایت می کنیم

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر گفت: حولات چشمگیر و ارزنده حوزه درمان و توانبخشی هلال احمر استان خوزستان در سال‌های اخیر، منشاء خدمات شایان به مردم و معلولان است.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر حسن صفاریه در جمع شورای معاونین هلال احمر استان در آبادان اظهار کرد: زحماتی که استان خوزستان در جنگ هشت ساله کشید و بهترین فرزندانش را تقدیم این مرز و بوم کرد، بر کسی پوشیده نیست. فداکاری های بسیاری را در طی این سالها کرده و به همین دلیل علاوه بر استانی مرزنشین به عنوان یک استان فداکار قلمداد می شود و بی شک این آرامش امروز ما، مرهون ایثارگری کسانی است که به ویژه در خوزستان جان خود را فدای وطن عزیزمان کرده اند.

وی با بیان اینکه استان خوزستان با توجه جنبه های مختلف ارزشمند است و نگاه ویژه ای نسبت به آن وجود دارد، افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر با حضور دکتر خدادادی تحولات چشمگیر و ارزنده ای در هلال احمر خوزستان صورت گرفته که از جمله می توان به پلی‌کلینیک بسیار مطلوب، داروخانه ممتاز، مرکز جامع توانبخشی و مرکز طب هسته ای اشاره کرد که منشاء خدمات شایانی به مردم و معلولان به شمار می رود.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با اشاره به نگاه مبتکرانه موجود در مدیریت هلال احمر استان به مقوله بهداشت و درمان گفت: خوشبختانه فعالیت‌های خوبی در این سال‌ها در حوزه درمان صورت گرفته و با توجه به مرزنشینی و وجود پتانسیل کشورهای همسایه، تمام تلاشمان را برای ارسال امکانات به روز و با کیفیت به استان در راستای تقویت این مجموعه خواهیم کرد.

دکتر صفاریه هدف از سفر به استان خوزستان را بازدید از توانمندی‌ها و بررسی ظرفیت های موجود در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی استان و تلاش برای ارتقاء این پتانسیل ها اعلام کرد و افزود: خوشبختانه رئیس جمعیت هلال احمر کشور به مقوله درمان و توانبخشی نگاه بسیار مثبتی دارد و تلاش و فعالیت در این حوزه می تواند به عنوان یک برند در جامعه، جایگاه جمعیت هلال احمر را ارتقاء ببخشد.

وی افزود: جمعیت های هلال احمر ایران در حوزه توانبخشی توان بسیار بالایی دارد و بسیار بیشتر از نقشی که سایر جمعیت های ملی در این حوزه ورود کرده اند، نقش بسزایی ایفا می کند.

 ضرورت تقویت اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر، از نظر بنیادی و تجهیزات از هلال احمر خوزستان حمایت می کنیم

مشاور توانبخشی رئیس جمعیت هلال احمر کشور که در این سفر دکتر صفاریه را همراهی می کرد، نیز در جمع مدیران هلال احمر استان اظهار کرد: تلاش های که در حوزه‌های مختلف در استان خوزستان اجرا شده، نشان از مدیریت فعال و پرشور و نشاطی است که بحمدالله با حضور دکتر خدادادی نقش کم نظیری از جمعیت هلال احمر را به عینیت رسانده و می تواند به عنوان یک الگو مورد توجه سایر استان ها باشد.

دکتر داریوش سودی با تأکید بر اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر و ضرورت تقویت این اعتماد افزود: بحمدالله این اعتماد در استان خوزستان پررنگ‌تر رخ می نمایاند و ما هم تمام تلاش خود را برای ارتقاء کیفی تجهیزات و امکانات حوزه درمان و توانبخشی جمعیت استان خواهیم کرد.

وی با اشاره به ساختمان بسیار مطلوب بیمارستان سوانح سوختگی سابق اهواز تصریح کرد: هم از حیث بنیادی و هم از حیث تجهیزات به کمک استان خوزستان می آییم و تمام تلاش ما راه اندازی سریع مرکز جامع توانبخشی و ناباروری در این بیمارستان خواهد بود.

 

 


٠٩:٣٠ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٧٤٢    /    تعداد نمایش : 1646

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: