سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


امضای تفاهم نامه راه اندازی مرکز جراحی محدود جمعیت هلال احمر در شهرستان بم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: افزایش مراکز درمانی از جمله فعالیت های درمانی و خیریه این نهاد مردمی است.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان کرمان؛ باحضورمدیرعامل و جمعی از معاونان ستادی جمعیت هلال احمراستان در محل دانشگاه علوم پزشکی بم در روز سه شنبه مورخ۳۱/۵/۹۶ این تفاهم نامه با هدف ارائه خدمات جراحی و بستری به مردم شهرستان های جنوب شرق استان توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی بم و مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان امضاء شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مجید اشرف گنجویی معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر بیان کرد: امیدواریم با راه اندازی این مرکز جراحی محدود علاوه بر عملی شدن نیت واقف که درخصوص درمان بوده است، بتوانیم بخشی از عمل های سرپایی و بار بیش از حد بیمارستانهای شهرستان را کاهش دهیم.

 رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: جمعیت هلال احمر در کمک رسانی به مردم و فعالیت های بشردوستانه هیچ حد و مرزی نمی شناسد.

وی با اشاره به افزایش تعداد مراکز درمانی توسط جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: با کمک و همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم درصدد این هدف هستیم تا در شهرستان بم بعنوان محوریت سایر شهرستانهای شرق استان به افزایش تعداد مراکز درمانی دست یابیم.

دکتر مکارم رییس دانشگاه علوم پزشکی بم با اشاره به وجود پتانسیل خوب و ارزنده در حوزه درمان در شهرستان بم، اظهار کرد: با توجه به محدودیت فضای فیزیکی در مجموعه درمانی بم با کسب مجوز پروانه بهره برداری میتوانیم این مرکز درمانی را در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهیم و همچنین با تخصیص قسمتی از ظرفیت این ساختمان در راستای طرح تحول سلامت به شهروندان بمی ارائه خدمت داشته باشیم.


١٢:١٨ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٨٤٩    /    تعداد نمایش : 763

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: