سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی هلال احمر خبرداد:

عملکرد مطلوب و اثربخش داروخانه‌های جمعیت هلال احمر

مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی هلال احمر از بازدید داروخانه های بجنورد و مشهد در جریان بازدیدهای سالیانه داروخانه‌های جمعیت در سراسر کشور خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی، طاهره نظری، مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: در راستای برنامه بازدید سالیانه از داروخانه‌های جمعیت هلال احمر در سراسر کشور؛ داروخانه های بجنورد و مشهد در هفته گذشته بازدید شد.

مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی  در ادامه عنوان کرد: در جریان این دو بازدید جلسات متعددی با معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی، مدیر عامل استان ها و همچنین مدیران و کارکنان داروخانه ها برگزار شد.

وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از وجود دغدغه خدمت رسانی در بین کارکنان داروخانه ها، افزود: در جلسات مذکور مطالب مهمی در مورد اداره داروخانه ها با توجه به دستورالعمل‌ها و آیین نامه ها به منظور ارتقای کیفیت خمات رسانی به بیماران تاکید شد.

دکتر نظری در پایان با تاکید بر ارایه خدمات دارویی به بیماران خاص در داروخانه استان خوزستان، خاطرنشان کرد: داروخانه جمعیت هلال احمر در این استان با توجه به شرایط موجود، دارای ذخیره مناسبی از داروهای تخصصی است.


١١:٥٢ - يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٠١٠    /    تعداد نمایش : 698

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: