سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


مدیر مرکز جامع توانبخشی خبر داد:

ارایه خدمات تغذیه به کارکنان جمعیت هلال احمر با 25 درصد تعرفه عمومی

دکتر محمد حیدری از ایجاد شرایطی برای استفاده کارکنان و اعضای خانواده آنها از خدمات کلینیک تغذیه با پرداخت 25 درصد تعرفه، خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر محمد حیدری، مدیر مرکز جامع توانبخشی با بیان این مطلب که امروزه عادت های نادرست غذایی مانند مصرف بیش از حد فست فودها و کم تحرکی در افراد منجر به افزایش وزن افراد شده است، اظهار کرد: مستندات علمی نشان می دهد که  بالا بودن وزن و چاقی به عنوان یک ریسک فاکتور شناخته شده و احتمال ابتلا به بیماری های مختلف از جمله بیماری های قلبی و عروقی را به همراه دارد.

مدیر مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر در ادامه خاطرنشان کرد: ضروری است خانواده ها با آگاهی از فواید و مضرات غذاها و آشنایی با اصول تغذیه در سنین کودکی، نوجوانی، سالمندی و استفاده از رژیم های غذایی صحیح از سلامت جسمی مناسب برخوردار شوند.

دکتر حیدری افزود: به همین منظور در راستای کمک به تامین سلامت کارکنان جمعیت هلال احمر، طبق هماهنگی های انجام شده با معاونت محترم توسعه منابع انسانی و پشتیبانی؛ کارکنان و اعضای خانواده آنها می توانند با ارایه یک بار معرفی نامه از اداره کل رفاه و امور عمومی جمعیت از خدمات کلینیک تغذیه مرکز جامع توانبخشی با پرداخت 25 درصد تعرفه در جلسات متعدد بهره‌مند شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان دریافت رژیم های کاهش یا افزایش وزن در سنین مختلف و همچنین همکاران مبتلا به بیماری های کلیوی، کبد چرب و دیابت از عمده مراجعین کلینیک مذکور هستند که امید داریم با تمهیدات انجام شده بتوانیم خدمات مناسبی به کارکنان جمعیت در کنار سایر مراجعان ارایه دهیم.


١٠:٤١ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١١١٤٦١    /    تعداد نمایش : 1163

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: