سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
 


بازدید رئیس هلال احمر آذربایجان از مرکز سلامت هلال احمر در باکو

نوروز اصلانف رئیس جمعیت هلال احمر و نماینده مجلس ملی جمهوری آذربایجان با حضور در مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در آذربایجان، از مشارکت مرکز سلامت در برنامه اجرا شده در روستای جوجوق مرجانلی و خدمات طبی پزشکان مرکز در آن روستا، قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان روز سه‏ شنبه 30 آوریل مقارن با 10 اردیبهشت‏ ماه ضمن بازدید از کلینیک جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در شهر باکو، در جمع پزشکان و پرسنل مرکز حاضر و از همکاری های انجام شده و خدمات ارائه شده به بیماران در جوجوق مرجانلی، تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین از خدمات مرکز سلامت جمعیت هلال احمر کشورمان در تمام سنوات گذشته تا به حال قدردانی کرد و این خدمات را از سه جنبه‏ بی چشم‏‌‍داشت بودن، کیفیت مطلوب و جنبه انسانی کار ارزشمند شمرد.

گفتنی است، در روز 28 آوریل نیز مرکز سلامت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان، به حدود 200 نفر ساکنان روستای جوجوق مرجانلی خدمات پزشکی رایگان در زمینه های طب عمومی، قلب و عروق، بیماری‏های عفونی، بیماری‏های پوست، گوش و حلق و بینی، چشم ‏پزشکی و دندانپزشکی ارایه کرد.

 

 


١٣:٤٩ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٨٥١    /    تعداد نمایش : 410

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: