سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان اصفهان خبر داد:

احداث مرکز جامع درمانی توانبخشی در شهرستان نطنز به ارزش ۱۰ میلیارد ریال توسط یک خیر داوطلب

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان اصفهان گفت: مراسم کلنگ زنی احداث مرکز جامع توانبخشی در شهرستان نطنز توسط خیر داوطلب روز گذشته با حضور مسولان برگزار شد.

 

دکتر محمد علیزاده معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در استان اصفهان در خصوص احداث مرکز جامع توانبخشی در شهرستان نطنز، اظهار کرد: بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده در شهرستان نطنز برای ساخت و احداث یک مرکز جامع توانبخشی با بهره‌مندی از بخش‌هایی مانند فیزیوتراپی به منظور ارایه خدمات و  بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، آقای نجف‌علی جهانی یکی از داوطلبان خیر این استان متولی انجام این اقدام انسان دوستانه شد. 

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان اصفهان در ادامه تاکید کرد: این مرکز در یکی از زمین‌های تحت تملک جمعیت هلال احمر استان، در سه طبقه و هر طبقه با متراژ 300 متر مربع با کاربری درمانگاهی، توانبخشی و به ارزش 10 میلیارد ریال احداث خواهد شد. 

علیزاده با تاکید بر ساخت، تجهیز و تحویل این مرکز طی مدت یک سال، افزود: توافق نامه احداث این مرکز مابین مدیران جمعیت هلال احمر استان اصفهان و خیر امضا شده و مراسم کلنگ زنی نیز روز گذشته با حضور شهردار، استاندار و مسئولان شهر نطنز برگزار شد.


٠٢:١٤ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٣١٣    /    تعداد نمایش : 684

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: