سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
 


به مناسبت هفته حجاب و عفاف صورت خواهد گرفت؛

راه‌اندازی نمایشگاه فرهنگی مد و لباس/ برگزاری همایش حجاب و عفاف

مسئول ستاد صیانت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برنامه‌های این معاونت را در هفته حجاب و عفاف تشریح کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی ،دکتر بابک دیلمی، مسئول ستاد صیانت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در نشستی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف با حضور اعضای ستاد برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس دستورالعملی که از سوی وزارت کشور به تمامی سازمان‌ها و ادارات و نام‌گذاری 21 تیرماه با عنوان روز حجاب و عفاف، برنامه‌هایی برای این هفته پیش بینی شده است.

مسئول ستاد صیانت در معاونت با اشاره به بندی از این دستور العمل در ارتباط برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی، گفت: برای جمعیت هلال احمر نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های مهم دولتی چندین اقدام در نظر گرفته شده است که شامل فضاسازی و تبلیغات محیطی با استفاده از پوستر و بنر، استفاده از فضای مجازی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در حوزه عفاف و حجاب، برگزاری نمایشگاه کتاب و غیره است.

وی در ادامه افزود: از جمله اقدامات مهم انجام شده توسط معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب به مدت 3 روز، تهیه و توزیع کتابی در مورد حجاب و عفاف و برگزاری مسابقه‌ای در این زمینه، توزیع بسته‌های فرهنگی در غالب جوایز در بین همکاران، برگزاری  همایش حجاب و عفاف و ... است.


٢٣:٠٥ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٩٧٦    /    تعداد نمایش : 809

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: