سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
 


دکتر افشین علیخانی، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر عنوان کرد؛

برگزاری کارگاه توجیهی تبیین برنامه‌های 5ساله جمعیت هلال احمر در حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی

مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر گفت: کارگاه توجیهی تبیین برنامه‌های 5ساله جمعیت هلال احمر به مدت دو روز با حضور معاونان بهداشت و درمان سراسر کشور در حال برگزاری است.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی ،دکتر افشین علیخانی، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر با تاکید بر تلاش و همکاری جهت اجرای برنامه پنجساله ششم جمعیت اظهار کرد: با توجه به اینکه اجرای برنامه پنجساله جمعیت هلال احمر برای تمام حوزه‌ها ضروری است و بازوان اجرایی این معاونت، معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها هستند، برگزاری این کارگاه توجیهی ضروری به‌نظر می‌رسید.

علیخانی در ادامه عنوان کرد: معاونان بهداشت و درمان در کارگاه مذکور علاوه بر آشنایی با برنامه پنجساله، برنامه‌های توان‌افزایی و مانورهای عملیاتی توسط کارشناسان ستاد به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد. 

وی در پایان گفت: همچنین آموزش سامانه بهداشت و درمان برای مستند سازی، آشنایی با دستورالعمل‌های افزایش بهره‌وری مراکز توانبخشی، آشنایی با دستورالعمل‌های کارانه و خرید دارو از سرفص‌های دیگر کارگاه توجیهی تبیین برنامه‌های 5ساله جمعیت هلال احمر خواهد بود.


٠٠:٥٩ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٩٨١    /    تعداد نمایش : 726

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: