جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
 


مدیرکل توانبخشی جمعیت هلال احمر خبرداد:

اجرای طرح رضایت سنجی مددجویان از مراکز توانبخشی در سطح کشور

مدیرکل توانبخشی هلال احمر گفت: هدف از اجرای طرح رضایت سنجی در مراکز توانبخشی هلال احمر شناسایی نقاط ضعف و قوت است.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به نقل از تسنیم، دکتر پیمان پیشگاهی، مدیرکل توانبخشی جمعیت هلال احمر از اجرای طرح رضایت سنجی مددجویان از اوایل سال جاری خبر داد و اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح عملکرد مراکز توانبخشی در سطح کشور تا با اجرای این طرح، رضایت مراجعه کنندگان به بخش‌های مختلف مراکز مورد بررسی قرار گیرد و در راستای اجرایی شدن آن دستور العملی تهیه و به تمامی مراکز در سطح کشور ابلاغ شد.
مدیرکل توانبخشی در ادامه با اشاره به اجرای این طرح به صورت ارتباط مستقیم در بین حدود 10درصد از مراجعان به مراکز کشور، خاطرنشان کرد: طرح رضایت سنجی مددجویان با هدف شناسایی نقاط ضعف و قوت مراکز توانبخشی از دیدگاه مردم، رفع نقاط ضعف، تقویت نقاط قوت و بررسی سطح انتظارات بیماران اجرا می‌شود.
پیشگاهی با اشاره به اینکه در فرم‌های نظرسنجی به مواردی مانند نحوه برخورد پرسنل، زمان صرف شده جهت دریافت خدمات، ارایه خدمات، کیفیت خدمات و ... پرداخته شده است، افزود: در نهایت با جمع بندی گزارش‌های ارسالی از سوی تمام مراکز، سطح رضایت مراجعان بررسی و به منظور تشویق، افزایش انگیزه پرسنل و ارتقای عملکرد، برترین استان‌‎ها انتخاب و تقدیر خواهند شد


١٤:٠٠ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٣٠٩    /    تعداد نمایش : 1595

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: