چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
 


از سوی رئیس جمعیت هلال احمر صورت گرفت؛

انتصاب معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به‌عنوان عضوی از هیات امنا بیمارستان نور افشار

دکتر حسن صفاریه، معاون بهداشت، درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر به‌عنوان یکی از اعضای هیات امنا بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نور افشار منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر علی اصغر پیوندی طی احکامی جداگانه دکتر حسن صفاریه، دکتر عباسعلی کوکب، دکترمحمد نعیمی پور، دکتر سید ابراهیم کتابچی، دکتر محمد رازی، داریوش سودی و داریوش ارجمند را به عنوان اعضای رسمی هیات امنا بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نور افشار منصوب کرد.

رییس جمعیت هلال احمر در این احکام آورده است: «به استناد آیین نامه هیات امنا بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «عضو هیات امنا بیمارستان توانبخشی، پزشکی و ورزشی نور افشار» منصوب می شوید.

با توجه به اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر مبتنی بر تلاش در امر سلامت جامعه و ارائه  خدمات اجتماعی در راستای تسکین آلام بشری، از جنابعالی انتظار دارم با حضور مستمر در جلسات هیات امنا، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه و ارتقا کیفی فعالیت ها و عمل به مفاد آیین نامه ابلاغی در بیمارستان و گسترش خدمات تخصصی در تمام امور مرتبط با سلامت براساس قوانین و مقررات موجود بکار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم».

 

 


١٢:٣٤ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٨٥٤    /    تعداد نمایش : 1403

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: