دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
 


حضور جمعیت هلال احمر به عنوان حامی چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی

مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته با حضور شرکت کنندگان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانخشی هلال احمر، فریدون نوری بنیانگذار و برگزار کننده چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مذکور اظهار کرد: امسال حدود 70 واحد فعال حضور پیدا کرده اند تا بتوانند خدمات جدیدی را ارایه دهند و نسبت به سال گذشته با افزایش محصولات، تولیدات و شرکت های حاضر روبرو بوده ایم.

وی افزود:  این موفقیت جز با همکاری و همراهی بسیاری از سازمان ها مانند سازمان بهزیستی، بنیاد شهید، امور ایثارگران جمعیت هلال احمر و انجمن های فعال ممکن نبود.

وی خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر به واسطه مراکز توانبخشی خود در سطح کشور فعالیت های موثری در این زمینه دارد و خوشبختانه در نمایشگاه امسال با ارتباطی که با جمعیت هلال احمر برقرار کردیم پذیرفتند که در این جمع حضور داشته باشند و کمک کنند. 

لازم به ذکر است که جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از حامیان چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته حضور دارد.


١٣:٣٣ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٨٧٥    /    تعداد نمایش : 2976

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: