پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
 


حضور جمعیت هلال احمر به عنوان حامی چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی

مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته با حضور شرکت کنندگان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانخشی هلال احمر، فریدون نوری بنیانگذار و برگزار کننده چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مذکور اظهار کرد: امسال حدود 70 واحد فعال حضور پیدا کرده اند تا بتوانند خدمات جدیدی را ارایه دهند و نسبت به سال گذشته با افزایش محصولات، تولیدات و شرکت های حاضر روبرو بوده ایم.

وی افزود:  این موفقیت جز با همکاری و همراهی بسیاری از سازمان ها مانند سازمان بهزیستی، بنیاد شهید، امور ایثارگران جمعیت هلال احمر و انجمن های فعال ممکن نبود.

وی خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر به واسطه مراکز توانبخشی خود در سطح کشور فعالیت های موثری در این زمینه دارد و خوشبختانه در نمایشگاه امسال با ارتباطی که با جمعیت هلال احمر برقرار کردیم پذیرفتند که در این جمع حضور داشته باشند و کمک کنند. 

لازم به ذکر است که جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از حامیان چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته حضور دارد.


١٣:٣٣ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٩٨٧٥    /    تعداد نمایش : 1789

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: