سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
 


برگزاری مراسم تكريم و معارفه رئيس بيمارستان فوق تخصصی نور افشار

مراسم تكريم و معارفه رييس بيمارستان فوق تخصصی نور افشار با حضور معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعيت هلال احمر، جمعی از پزشكان و مديران بيمارستان نور افشار برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت، بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، در این مراسم دکتر حسن صفاریه با اشاره به قدمت بیمارستان نور افشار اظهار کرد: بیمارستان نور افشار 58 ساله شد و در این سال ها با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های فراوان به آنچه امروز هست رسیده که منشا خدمات ارزنده ای در زمان جنگ به رزمندگان، به جانبازان دوران دفاع مقدس و نیز به بیماران از سراسر کشور بوده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر در ادامه افزود: بیمارستان نور افشار به دلیل دارا بودن بخش توانبخشی و پزشکی ورزشی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در سطح کشور دارای درجه ممتازی است. علاوه بر این جنبه موقوفه بودن بیمارستان نور افشار ظرفیت خوبی را برای جذب کمک خیرین برای ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مردم را ایجاد کرده است.

صفاریه با اشاره به عملکرد جمعیت هلال احمر در حوزه توانبخشی گفت: 19 مرکز توانبخشی در سراسر کشور توسط جمعیت هلال احمر افتتاح شده و31 مرکز دیگر نیز به‌زودی در ایام دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه ضمن معرفی دکتر مجید نوری به عنوان رییس جدید بیمارستان نور افشار گفت: جابجایی در سطح مدیران با توجه به میانگین عمر مدیریت که بین 3 تا 4 سال است به نفع کشور است، چراکه باعث تزریق انرژی جدید در فضاهای مدیریتی کشور می شود. از دکتر نعیمی پور که زحمات زیادی را برای بیمارستان کشیدند، تشکر کرده و برای ایشان در سمت های جدید آرزوی موفقیت دارم و هم چنین برای دکتر نوری که از پزشکان مجرب و با سوابق خوب مدیریتی هستند، آرزوی موفقیت دارم.

 

دکتر داریوش سودی رییس هیات امنای بیمارستان نور افشار نیز خاطرنشان کرد: باعث افتخار من اسـت که در «بهشت موقوفه» بیمارستان نور افشار در خدمت توانبخشی کشور هستم. آقای دکتر پیوندی نگاه ویژه ای به بیمارستان نور افشار دارند که این نگاه در طی این مدت قابل رویت است و ما شاهد رشد خوبی در حوزه ارایه خدمات به بیماران بوده ایم. این نوع نگاه به بدنه مدیریتی بیمارستان نیز تسری پیدا کرده و همه پزشکان، مدیران و کارکنان از تمامی ظرفیت خود برای ارایه بهترخدمات به بیماران استفاده می‌کنند.


١٤:٤٩ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١١٠٧٠٦    /    تعداد نمایش : 2575

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: