سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
 


برگزاری دوره های تخصصی مدیریت پروژه در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی

دکتر حسن صفاریه در مراسم افتتاحیه دوره‌های تخصصی مدیریت پروژه، هدف از برگزاری این دوره ها را استفاده از یک زبان مشترک در پیشبرد پروژه‌های مهم عنوان کرد.

 

دکتر حسن صفاریه، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در افتنتاحیه دوره های تخصصی مدیریت پروژه که برای کارکنان این معاونت برگزار می شود، اظهار کرد: جایگاه معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، از نظر نوع کار، برنامه های پیش رو، برنامه پنج ساله جمعیت و.... ضرورت برگزاری این دوره ها را ایجاب می کند.

دکتر صفاریه در ادامه با بیان این مطلب که امروزه در سطح دنیا تمامی کارهای مهم در قالب پروژه انجام می گیرد و عملا دوران کارهای سنتی سال‌هاست که به اتمام رسیده است، افزود: تمام اقدامات جمعیت هلال احمر در رویکرد ده ساله و برنامه های پنج‌ساله اول و دوم، در قالب پروژه ها انجام خواهد شد و بنابراین با استفاده کاربردی از آموخته های این دوره می توانیم در مسیر برنامه و زمانبندی تعیین شده، در زمان مقرر حرکت کنیم.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی تاکید کرد: هدف ما از برگزاری دوره های مدیریت پروژه، استفاده از یک زبان مشترک در پیشبرد پروژه ها است که منجر به سادگی انتقال مفاهیم می شود. 

دکتر صفاریه با اشاره به اینکه دوره مذکور در سه سطح ابتدایی، میانی و پیشرفته برگزار خواهد شد، عنوان کرد: افرادی که به مرحله پیشرفته می رسند، توانایی ایجاد، تدوین و مدیریت پروژه ها را دارند و مسئولیت های سنگینی را به عهده خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه هدف دیگر ما از برگزاری این دوره ایجاد یک ظرفیت بالقوه و استفاده از پتانسیل های موجود در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی است، گفت: معاونت بهداشت با سطح تحصیلات بالای کارکنان و حوزه گسترده فعالیت ها، در تمام مراحل تدوین برنامه پنج‎ساله و گزارش دهی بهترین حوزه در ارتباط با اقدامات انجام شده، بوده است.


١٠:١٠ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٨٣    /    تعداد نمایش : 995

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: