سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر:

نیروی انسانی در تمام دنیا بالاترین سرمایه است

جلسه معارفه دکتر سید بهمن سبحانی به عنوان مدیر تدارکات دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین آقای حسین جعفری به عنوان مشاور هماهنگی و پیگیری امور معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن صفاریه، در این نشست با اشاره به اینکه استفاده از نیروهای با تجربه برای این معاونت یک فرصت است، اظهار کرد: نیروی انسانی در تمام دنیا بالاترین سرمایه است، چون ساختن انسان ها زمانی بسیار طولانی می‌طلبد و نیروهای با تجریه باعث شکوفایی بیشتر سازمان و پیشبرد اهداف آن می شوند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در ادامه با بیان این مطلب که به همه دوستان توصیه می کنم که کار را جدی بگیرید و این مجموعه را از آن خود بدانید تا بتوانید حداکثر نیروی خود را برای اداره امور به کار بگیرید. عنوان کرد: معاونت بهداشت در طول سال های فعالیت خود همیشه درخشیده، چراکه دارای ساختاری علمی و کارکنان با تجربه ای است و امروز سازمان از وجود آنها استفاده می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه هدف ما ارایه بیشتر خدمات و افزایش و ارتقا سطح کیفی خدمات به مردم در داخل و خارج از کشور است، عنوان کرد: امروز این افتخار را داریم که از وجود این دو بزرگوار در کنار خود استفاده می کنیم، بنابراین حضورشان را مغتنم می‌دانیم و امیدواریم در این ساختاری که بنا نهادیم به سمت پیشرفت و موفقیت بیشتر برویم.


٠٨:٥٣ - دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٧١    /    تعداد نمایش : 111

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: