شنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٧
 


به مناسبت هفته هلال احمر صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری جمعیت هلال‌احمراستان البرز با بیمه ایران/ تلاش برای ارتقای ارائه خدمات درمانی و دارویی بهتر به خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان در جمعیت هلال احمر

تفاهم نامه همکاری میان جمعیت هلال‌احمراستان البرز و بیمه ایران با هدف خدمت رسانی و تکریم خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان در استان البرز به امضا رسید.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز، در سومین جلسه مشترک جمعیت هلال احمر استان البرز و بیمه ایران که صبح امروز با حضور مدیر کل بنیاد شهید وامور جانبازان استان البرز، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز، مدیر کل بیمه ایران در استان البرز برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان جمعیت هلال احمر استان البرز و بیمه ایران به امضا رسید.
این تفاهم‌نامه به منظور ایجاد همکاری‌های مشترک در زمینه تسهیل ارائه خدمات در بخشه ای درمانگاهی، توانبخشی فیزیکی و مکانیکی و داروخانه با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اجرایی، مدیریتی و حمایتی، طرفین در ارائه خدمات به بیماران به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان، منعقد شد.
همکاری در زمینه پروتز (اندامهای مصنوعی) ،ارتز (وسایل کمک حرکتی) و کفش و کفی های طبی و انواع اسپلینت ها ، توانبخشی فیزیکی شامل فیزیوتراپی، گفتاردرمان ، کاردرمانی وشنواسنجی و ارائه خدمات دارویی نیز از موضوعات اصلی این اقدام مشترک است.
ناصر چرخساز، مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز در آیین امضای این تفاهم نامه اظهارکرد: تفاهم نامه مذکور به منظور خدمات رسانی هر چه بیشتر به خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران با هدف کاهش تردد آنها به استان تهران و دسترسی سریع‌تر به داروهای مورد نیاز به امضاء رسید.
چرخساز افزود: استفاده از مراکز پاراکلینکی و توانبخشی مانند ارتوپدی فنی و فیزیوتراپی در شهرستان های کرج و اشتهارد نیز از دیگر موضوعات تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر البرز و بیمه ایران است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز اظهار امیدواری کرد که بیمه ایران با پاسخگویی به موقع بر اساس این قرارداد انجام شده، فرآیند خدمت رسانی و رضایت‌مندی مراجعان افزایش یافته و شرایط گسترش این همکاری در سطح کشور ایجاد شود.
وی ادامه داد: به همین منظور تدابیری در داروخانه جمعیت هلال احمر البرز پیش بینی شده تا خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در دریافت خدمات در اولویت خدمت رسانی قرار گیرند.
محمد باقر طبیعی نژاد، مدیرکل بیمه ایران در استان البرز نیز اظهار امیدواری کرد که بیمه ایران بتواند در کنار جمعیت هلال احمر استان در خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان گام موثری بردارد.
وی در پایان با اشاره به بهره‌مندی تمامی افراد تحت پوشش بیمه ایران در استان البرز از مزایای این تفاهم نامه گفت: بر اساس این تفاهم نامه جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا می‌توانند بدون پرداخت هزینه، داروهای مورد نیاز خود را از داروخانه‌ جمعیت هلال احمر در استان البرز تهیه کنند.


٠٩:٣٨ - چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٤٤٠    /    تعداد نمایش : 702

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: