شنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٧
 


مدیرکل توانبخشی جمعیت هلال احمر خبر داد؛

برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک‌های نوین ساخت ارتزهای ستون فقرات

مدیرکل توانبخشی جمعیت هلال احمر از برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک‌های نوین در ساخت ارتزهای ستون فقرات با حضور تعدادی از پرسنل ارتوپدی فنی سراسر کشور خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر پیمان پیشگاهی با اشاره به بازنشسته شدن تعداد زیادی از کارکنان بخش ارتوپدی فنی مراکز توانبخشی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور، اظهار کرد: این کارگاه با هدف آموزش نیروهای جوان که به تازگی فارغ التحصیل شده اند، به منظور کسب تجارب لازم در زمینه تکنیک‌های نوین ساخت ارتز برگزار می‌شود.

وی افزود: اداره کل توانبخشی در نظر دارد تا با برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک‌های نوین در ساخت ارتزهای ستون فقرات، زمینه‌ای را برای به‌ روزرسانی تنوع و کیفیت خدمات ارتوپدی ایجاد کند.

مدیرکل توانبخشی جمعیت هلال احمر با تاکید بر فراهم کردن موجبات ارتقاء سطح علمی و مهارت‌های کارکنان، گفت: در نظر داریم تا با انتقال اطلاعات و تجارب اساتید برجسته کشور در جهت ارایه خدمات نوین، ساخت وسایل کمک حرکتی و تولید محصولاتی با کیفیت توسط جمعیت هلال احمر، گامی موثر برداریم.

وی با اشاره به برگزاری این دوره آموزشی از ۳۱ اردیبهشت ۹۶ به مدت سه روز با حضور تعدادی از پرسنل ارتوپدی فنی سراسر کشور در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی، خاطرنشان کرد: اسکولیوز و نحوه درمان، ارزیابی بیمار و بررسی کلیشه‌های رادیوگرافی، بررسی روند تاثیر درمان ارتزی در بیماران، تکنیک‎های ساخت بریس میلواکی و غیره از جمله سرفصل‌هایی است که توسط اساتید به شرکت کنندگان آموزش داده خواهد شد.


٠٠:٠٨ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٩٨٧٣٤    /    تعداد نمایش : 2485

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: