جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
 


برگزاری مانورهای ویژه تیم‌های بهداشت و درمان در مناطق مختلف استان کرمان

معاون بهداشت درمان و توانبخشی در استان کرمان از تصویب برنامه عملیاتی تیم های درمان اضطراری هلال احمر در سال جاری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی، مجید اشرف گنجویی معاون بهداشت‌، درمان و توانبخشی استان کرمان، در دومین جلسه کمیته اجرایی بهداشت و درمان اضطراری اظهار کرد: تعیین زمان و محل برگزاری ۴ مانور ویژه تیم‌های بهداشت و درمان پایه در زمان حوادث (BHCU) و یک مانور ویژه تیم بیمارستان سریع الستقرار (RDH) در مناطق مختلف استان از جمله فعالیت‌های مهم برنامه‌های عملیاتی سال ۹۶ است.

گنجویی افزود: افزایش تعداد اعضای مستقر در تیم‌ها، ارتقاء سطح مهارت‌ها، نگهداری و تکمیل تجهیزات درمان اضطراری نیز در این جلسه به تصویب رسید.

 

•افتتاح مطب پزشک عمومی و مشاوره تغذیه در مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر شهرستان بم

 

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان بم نیز از افتتاح و راه اندازی مطب پزشک عمومی، مشاور تغذیه و رژیم درمانی در مرکز جامع توانبخشی خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم با اعلام این خبر اظهار کرد: این اقدام با هدف ارائه خدمات مطلوب با استفاده از تجهیزات مناسب به مراجعان است.

سیدی بیان کرد: درحال حاضر علاوه براین دو مطب، بخش های فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، شنوائی سنجی، مشاوره روان درمانی، دندان پزشکی و مطب متخصص ارتوپد نیز در این مرکز فعال است.


٢٣:٥٢ - سه شنبه ٩ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩١١٨    /    تعداد نمایش : 1343

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: