سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
 


مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر خبرداد؛

استقبال معاون دبیرکل فدراسیون از حضور تیم‌های پاسخ اضطراری جمعیت در صحنه بین المللی

معاون دبیرکل در بخش شراکت و همکاری‌های فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر از معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی بازدیدکرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی ،دکتر افشین علیخانی، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر پس از بازدید آقای فین جارل رود، معاون دبیرکل در بخش شراکت و همکاری‌های فدراسیون بین المللی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر اظهار کرد: پس بازدید از بخش‌های مختلف معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی و اطلاع از فعالیت‌ها و توانمندی‌ها، زمینه‌های مشترک برای مشارکت جمعیت هلال احمر با فدراسیون بررسی شد.

مدیرکل بهداشت و درمان در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مباحث مطرح شده در ارتباط با پیوستن تیم‌های بهداشت و درمان به واحدهای پاسخ اضطرار بین المللی بود، افزود: با توجه به توانایی‌های جمعیت هلال احمر، شاید بتوانیم شرایطی را برای برگزاری برخی از دوره‌ها و پروژه‌ها را به عنوان یکی از پایگاه‎های منطقه‌ای در کشور ایجاد کنیم که نیاز به بررسی و ارزیابی بیشتری خواهد داشت.

وی در پایان گفت: معاون فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر پس از اطلاع ظرفیت‎های بالقوه جمعیت برای گسترش فعالیت‌های انسان دوستانه در سطح بین الملل قول مساعدت و همکاری برای حل مشکلات موجود را داد


٢٣:٠٣ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩٩٧٤    /    تعداد نمایش : 951

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: