دوشنبه ٠١ مهر ١٣٩٨
 


یادداشت/

معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر پیشرو در خدمت رسانی ارزان

امیرطاهر حسین‌خان/ معاونت بهداشت،درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر بی اغراق یکی از سه سکو نشین برتر در عرصه فعالیت های درمانی و توانبخشی ارزان است.

 

 امیرطاهر حسین خان/ گستردگی میدان عمل، فراوانی مخاطبان و مددجویان، تکثر و جذابیت برنامه های درمانی و توانبخشی، نفوذ و گسترش خدمت رسانی ارزان در اقصا نقاط کشور، سلامت سازمانی، احتراز از حاشیه ها و غیره از جمله علل اوج و تعالی این معاونت است.

نگاه عالمانه و مثبت به امور درمانی وتوانبخشی در میان مسئولین طراز اول این معاونت و وجود نظم سازمانی و راهبردی، می‌تواند در آینده منجر به ظهور و بروز خلاقیت ها و ابتکارها در برنامه ها شود.

بی گمان معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به عنوان سلسله جنبان حرکت عظیم خدمات درمانی و توانبخشی ارزان در کشور تاکنون محور و اساس و راهنمای شکل گیری بسیاری از خدمات شایسته و پربرکت به مردم و نیازمندان بوده است.

این معاونت بر اساس وظایف ذاتی خود همواه در صدد سریان و جریان دادن خدمت بی منت در بین مردم و تقویت کننده و حمایت کننده برنامه ها و امور منطبق بر روح تعالیم روح بخش انسانی همراه با ارائه خدمات درمانی و توانبخشی ارزان در کشور بوده است.

تقویت روحیه تعاون، انسانیت، کرامت، عدم تبعیض، خدمت رسانی ارزان به مستمندان و نیازمندان، کاستن از آلام روحی و جسمی دردمندان و حادثه دیدگان را می توان از جمله برنامه های معاونت برشمرد.

توجه به بعد معنوی، جهادی و جنس اهداف شمارش شده توسط برنامه ریزان این معاونت برای پیشرفت و اعتلای هلال احمر است؛ نشان از رعایت اصل تناسب، حسن توجه و دقت در انتخاب برنامه ها و اهداف است.

شکی نیست که با توانمندی ها و تجارب که در مدیریت کلان هلال احمر یافت می شود، با هدایت، نظارت عالمانه و پدرانه مجموعه جمعیت هلال احمر از کارکنان ساعی و مجاهد این معاونت شاهد اوج و تعالی بیش از پیش این مرکز تاثیر گذار در جامعه خواهیم بود.


١٤:٤٧ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٩١٠    /    تعداد نمایش : 2345

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: