سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خبر داد:

آغاز واکسیناسیون زائران حج تمتع در مراکز واکسیناسیون هلال احمر

دکتر حسن صفاریه گفت: واکسیناسیون زائران حج تمتع در 170 مرکز واکسیناسیون هلال احمر و اماکن برگزاری دوره‌های آموزشی انجام می‌شود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به نقل از ایسنا، دکنر حسن صفاریه در ارتباط با آغاز واکسیناسیون حجاج برای انجام مناسک حج گفت: بر اساس تقسیم وظایف صورت گرفته، معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اقدامات مربوط به واکسیناسیون حجاج ایرانی را انجام و عوامل این سازمان مسئولیت آن را بر عهده گرفته اند.

وی با بیان اینکه معمولاً واکسیناسیون حجاج یک تا دو ماه قبل از سفر حج انجام می‌شود، اظهارکرد: در همین راستا فرآیند واکسیناسیون حجاج ایرانی آغاز شده و هنوز واکسیناسیون شمار زیادی از حجاج انجام نشده است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ۱۷۰ مرکز واکسیناسیون کشوری آماده ارائه خدمات به زائران خانه خدا در حج تمتع امسال هستند، گفت: واکسیناسیون این زائران علاوه بر این مراکز توسط کارشناسان اعزامی به اماکن برگزاری دوره‌های آموزشی به حجاج مانند مساجد نیز انجام می‌شود.

دکتر صفاریه با تاکید بر ضرورت واکسیناسیون حجاج و انجام فرایند آن در زمان پیش بینی شده، گفت: تدابیر لازم برای واکسیناسیون زائران پیش بینی شده و مشکلی در این زمینه نداریم.


١١:١٤ - دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٩٠٢    /    تعداد نمایش : 769

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: