سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨
 


معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خبر داد:

ارایه خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی، حرکات اصلاحی و توانمندسازی مغز، ذهن و روان در شیفت عصر

دکتر حسن صفاریه با اشاره به ظرفیت بالای مرکز جامع توانبخشی در ارایه خدمات به توانخواهان از فعالیت این مرکز در شیفت عصر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن صفاریه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: مرکز جامع توانبخشی جمعیت ضمن برخورداری از کلینیک های مشاوره تخصصی توسط پزشکان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، مغز و اعصاب، ستون فقرات، ارتوپدی اطفال، گوش و حلق و بینی، روانشناسی و روانپزشکی، دارای بخش های تولید کفش طبی، ارتز و پروتز اندام تحتانی، فیزیوتراپی، هیدروتراپی، کاردرمانی کودکان و بزرگسالان، گفتار درمانی، شنوایی شناسی، تغذیه و توانمندسازی ذهن و روان است که با بهره‌مندی از نیروهای مجرب خدمات پیشرفته توانبخشی به مراجعان ارایه می کند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در ادامه با تاکید بر سهم عمده این مرکز در خدمت رسانی به معلولان، جانبازان شهر تهران و بیماران ارجاعی از سایر شهرها و استان های کشور، افزود: مرکز جامع توانبخشی با استفاده از برترین امکانات سخت افزاری و در راستای اهداف جمعیت هلال احمر، در حال ارایه خدمات با کیفیتی بالاتر و مناسبتر نسبت به سایر مراکز و بخش های خصوصی است.

وی با تاکید بر اینکه بخشی از هزینه های درمان مراجعان و بیماران کم برخوردار در این مرکز توسط جمعیت هلال احمر و خیرین تامین می شود، خاطرنشان کرد: مرکز جامع توانبخشی دارای کلینیک های تخصصی توانبخشی سکته مغزی، انحراف ستون فقرات و قطع عضو است که به ارایه خدمات جامع چند تخصصی و تیمی به بیماران می پردازد.

دکتر صفاریه در ادامه با بیان این مطلب که در حال حاضر توان پاسخگویی و ارایه خدمات این مرکز، بیشتر از ظرفیت مراجعان فعلی است، عنوان کرد: از اصحاب رسانه و پزشکان متخصص فعال در این عرصه دعوت می شود تا نسبت به معرفی و ارجاع بیماران و مددجویان به منظور بهره گیری از خدمات، با این مرکز همکاری کنند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در پایان افزود: مرکز جامع توانبخشی هلال احمر به منظور افزایش رضایتمندی مراجعان و سهولت بهره گیری از خدمات واحدهای توانمندسازی مغز ذهن و روان، حرکات اصلاحی، فیزیوتراپی و کاردرمانی از ابتدای تیرماه1398نسبت به ارایه خدمات به مراجعان در شیفت کاری عصر آمادگی خواهد داشت.

لازم به ذکر است؛ مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر در خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان رشید یاسمی، جنب بیمارستان خاتم الانبیاء به شماره تلفن 88201241 الی 5 واقع است.


١٤:٠٤ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٢٧٧    /    تعداد نمایش : 477

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: