پیام معاون بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به مناسبت روز پرستار

دکتر پیمان نامدار معاون بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با ارسال پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(ص) و روز پرستار را تبریک گفت.

 

وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه ی مردم را حیات بخشیده است

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر ،نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری حضرت زینب (س)، به نام‹‹ روز پرستار›› بیانگر جایگاه این حرفه مقدس و ارزشمند است و فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به خدمات، ایثار و مجاهدت های این قشر خدوم، قانع و نجیب است.

پرستاری حرفه ای انسان دوستانه است که از یک سو دانش، معرفت، تجربه و مهارت را به همراه دارد و از سوی دیگر، رحمت، عطوفت، مهربانی و مراقبت را پشتوانه خدمات خود قرار داده است که بر این اساس تلاش پرستاران در مراقبت از بیماران و کمک به تسکین آلام و بهبودی آنان رضایت پروردگار را دنبال دارد.

مایه افتخار است که بسیاری از مردان و زنان پرستار کشور با عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر و حضور موثر در طرح‌های بهداشتی و درمانی ‌این نهاد بشردوستانه، نقش بسزایی در کاهش آلام مردم ایفا میکنند.

اینجانب خجسته میلاد با سعادت ، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیت و ایمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

مشاهده ۱۱
/
۱۴۰۱/۰۹/۰۸- ۰۸:۰۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است