در حاشیه بازدید دکتر پیشگاهی از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران

همکاری هلال احمر با مراکز دانش بنیان با هدف بومی سازی نیازمندی‌های حوزه توانبخشی

پس از تأکید رئیس جمعیت هلال احمر مبنی بر بهره مندی مضاعف از ظرفیت های علمی، فناوری و دانش بنیان موجود در کشور درجهت تسریع در انجام خدمت رسانی در حوزه بهداشت ، درمان و توانبخشی دکتر پیمان پیشگاهی ، مدیرکل توانبخشی از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران بازدید کرد .

به گزارش‌ روابط عمومی معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی ؛ در این بازدید کارشناسی، مدیرکل توانبخشی و هئیت همراه ضمن بازدید از بخش های آزمایشگاهی و تولیدات موسسات دانش بنیان مستقر در این سازمان در جهت بهره وری هر چه بهتر و بالا بردن سطح کیفیت محصولات تولیدی در جهت استفاده مراجعین توانبخشی با کارشناسان این موسسات دیدار داشتن.
پیشگاهی با بیان اینکه در بازدید از مراکز دانش بنیان نظاره گر این بودیم که این موسسات بسیار علاقمند ، دلسوز و کار آزموده در زمینه‌های مختلف صنعتی و تست های استاندارد مواد و قطعات چه در حوزه پزشکی ، توانبخشی ، سلامت و غیره در این مجموعه فعالیت چشمگیری دارند .


وی افزود از آنجایی که در بخش اورتز و پروتز و بخش مواد ، قطعات ، دستگاه‌ها و در بخش توابخشی فیزیکی درصد زیادی از آن وابسته به واردات هست . مراکز دانش بنیانی که از آن بازدید کردیم و توانمندی‌های که ما دیدیم بسیار ما را امیدوار نمود تا که بتوانیم یک همکاری هدفمند بین دو  مجموعه برقرار شود تا بتوانیم بسیاری از تکنولوژی‌هایی که ما در حوزه توانبخشی به آن نیاز داریم با کمک این مراکز دانش بنیان بومی سازی شود و با کیفیت خوب و مطلوب و قیمت مناسب در اختیار افراد مراجعه کننده حوزه توانبخشی قرار گیرد .

مشاهده ۱۲۳
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۰- ۰۸:۵۴
/
0
تعداد بازدید:123 دوشنبه 10 مهر 1402 - 08:54
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است