دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع):

۲۵ سال تلاش کلینیک هلال احمر در جهت بهبود سلامت مردم کنیا قابل تقدیر است

آیت الله رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع)در جریان بازدید از روند خدمت رسانی مرکز درمانی خودگردان هلال احمر در کنیا، خدمت رسانی ۲۵ ساله کلینیک هلال احمر در جهت بهبود سلامت مردم کنیا را قابل تقدیر دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ در پی سفر دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) به کشور کنیا، آیت الله رمضانی به همراه سفیر جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرکز درمانی گانگرود در نایروبی از فعالیت های این مرکز درمانی بازدید کرد.

در این بازدید دکتر فقیهی رئیس مرکز سلامت کنیا  به تشریح اقدامات و فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در حوزه سلامت در طی ۲۵ سال حضور در کشور کنیا پرداخت و از طرح ها و پروژه توسعه مرکز برای ایجاد دی کلینیک و بیمارستان منطقه ای در شرق آفریقا گزارشی ارائه دادند.

آیت الله رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع)ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند جمعیت هلال احمر در کنیا، بر اجرای پروژه‌های درمانی تخصصی و موضوع انتقال دانش و مهارت‌های پزشکی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت، بلند مدت و ارائه خدمات به محرومین این منطقه تاکید کردند.

در حاشیه این بازدید، دکتر برمکی، سفیر جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سفارت ایران ارتباط نزدیکی با مرکز سلامت جمعیت هلال‌احمر دارد، از طرح ها و برنامه‌های توسعه ای این مرکز حمایت کرد.

مشاهده ۹۸
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۵- ۱۵:۰۴
/
0
شنبه 15 مهر 1402 - 15:04
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است