وزیر نهادهای دولتی کشور غنا:

هلال احمر ایران مهربان‌ترین حامی در جهت ارتقای سلامت مردم است

وزیر و نمایندگان پارلمان کشور غنا و سفیر جمهوری اسلامی ایران در بازدید از اجرای طرح خدمات درمانی سیار کلینیک جمعیت هلال احمر بر روابط دوستانه ایران و غنا در طول سالیان گذشته و تلاش های چشمگیر جمعیت هلال احمر در جهت ارتقای سلامت مردم محروم کشور غنا تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ در پی برگزاری طرح یک روزه خدمات درمانی سیار جمعیت هلال احمر که به درخواست دفتر ریاست جمهوری کشور غنا در مناطق محروم «اکرا» برگزار شد، دکتر بیژن گرامی سفیر جمهوری اسلامی ایران با همراهی جوزف کوجو وزیر نهادهای دولتی و نمایندگان پارلمان کشور غنا از این طرح بازدید کردند.

دکتر گرامی‌ با بیان اینکه کلینیک جمعیت هلال احمر خدمات شایانی در جهت بهبود سلامت مردم غنا به ویژه در دوران همه گیری کرونا ارائه داده، فعالیت های ارزشمند آموزشی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا در این کشور را تشریح کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران بر عزم، تعهد و استمرار فعالیت های بهداشتی و بشر دوستانه با  تلاش جمعیت هلال احمر در مناطق محروم غنا تایید کرد.

جوزف کوجو، وزیر نهادهای دولتی کشور غنا در حاشیه بازدید از این طرح بیان داشت که در طول سالیان گذشته روابط غنا و ایران بسیار دوستانه بوده و کلینیک جمعیت هلال احمر خدمات ارزشمندی در جهت ارتقاء سلامت مردم غنا انجام داده است.

شایان ذکر است برگزاری این طرح یک روزه توسط کلینیک جمعیت هلال احمر بازتاب گسترده ای در رسانه‌های کشور غنا داشته است.

مشاهده ۱۰۸
/
۱۴۰۲/۰۷/۱۸- ۱۳:۵۰
/
0
تعداد بازدید:108 سه شنبه 18 مهر 1402 - 13:50
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است