به مناسبت فرا رسیدن سال نو در کشور بولیوی

هلال احمر ایران عیدی از جنس سلامتی به مردم بولیوی اهدا کرد

به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار در کشور بولیوی کلینیک خودگردان هلال احمر ایران با برگزاری نشست یک روزه در حوزه روانشناسی، مددکاری اجتماعی و کارشناسی تغذیه به مردم شرکت کننده در این دوره خدمات ارائه داده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، درمان و توانبخشی؛ به بهانه آغاز سال نو در کشور بولیوی و به منظور بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات بیماران تحت پوشش و خانواده‌های آن‌ها، بهره گیری بیشتر و بهتر از توان علمی‌کارشناسانی که با مرکز سلامت در کشور بولیوی همکاری دارند نشست یک روزه ای در مرکز سلامت خودگردان هلال احمر در شهر کوچابامبا برگزار شد.

علی گنج کریمی، رئیس مرکز سلامت هلال احمر در کشور بولیوی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست پرداختن به مقوله سلامتی، آموزش و آگاهی بخشی در راستای اهمیت سلامت بیماران مرکز و خانواده‌هایشان و مقوله پیشگیری است، گفت: کارشناسان، مددکاران و روانشناسان مرکز سلامت هلال احمر بر مقوله‌های خواب و اختلال آن در فصل بهار و تاثیر داروهای شیمیایی و اهمیت تغذیه مناسب بر خواب، به ویژه بیماران دیالیزی مطالب خود را ارائه کردند.

لازم به ذکر است که مراکز درمانی هلال احمر به صورت خودگردان اداره می‌شوند و هزینه‌های انجام شده از کشور میزبان تامین می‌شود.

مشاهده ۱۰۷
/
۱۴۰۲/۰۷/۲۳- ۱۶:۱۵
/
0
تعداد بازدید:107 یکشنبه 23 مهر 1402 - 16:15
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است