خدمات‌رسانی مراکز سلامت خارج از کشور هلال‌احمر کم‌نظیر است

عبدالله سهرابی، دستیار وزیرامورخارجه در بازدید از مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشور بولیوی، خدمات ارائه شده در این مرکز را کم نظیر دانست.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی؛ عبدالله سهرابی، دستیار وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در جریان بازدید از مرکز سلامت جمعیت هلال احمر در کشو بولیوی گفت: مرکز«کوچابامبا» از نظر آراستگی، فضاسازی  و نحوه خدمت رسانی بسیار عملکرد مطلوبی داشته و امید است بتواند خدمات خود را بیش از گذشته توسعه دهد.

وی افزود: اقدامات بشردوستانه ای که در مرکز سلامت «کوچابامبا» انجام می‌شود می‌تواند در تعامل فی مابین دو کشور نقشی اساسی داشته باشد و پیوندهای فرهنگی و مردمی ایجاد کند.

این مقام مسئول در وزارت امورخارجه با قدردانی از تلاش های رئیس جمعیت هلال احمر در ماه‌های اخیر خاطرنشان کرد: اقدام های توسعه ای از قبیل افتتاح آزمایشگاه و مطب دندانپزشکی و خروج از خدمت رسانی تک بعدی یکی از مهم ترین اقداماتی بوده که در این دوره انجام شده است و وزارت امورخارجه نیز تلاش می‌کند به عنوان تسهیلگر در کنار جمعیت هلال احمر در مسیر توسعه مراکز بهداشت و درمان خارج از کشور فعال باشد.

مشاهده ۱۱
/
۱۴۰۱/۱۰/۰۳- ۱۰:۱۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است