بازدید دبیرکل هلال احمر و دکتر پیمان نامدار از خدمات امداد و درمان پایانه مرزی باشماق

دبیر کل جمعیت هلال احمر و دکتر پیمان نامدار در کنار بازدید از پایانه مرزی باشماق، تیم درمانی هلال احمر کردستان را برای اعزام به شهر سلیمانیه، اقلیم کردستان عراق، بدرقه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ یعقوب سلیمانی و دکتر پیمان نامدار با ورود به شهرستان مریوان در یادمان شهدای گمنام دریاچه زریوار حاضر شد و پس از ادای احترام به مقام شهدا به پایانه مرزی باشماق رفت.

دبیرکل جمعیت هلال احمر و دکتر پیمان نامدار با حضور در پایگاه امداد و نجات این جمعیت در مرز باشماق، تیم درمانی هلال احمر کردستان شامل پزشکان، پرستاران و امدادگران داوطلب را بدرقه کرد تا عازم شهر سلیمانیه در اقلیم کردستان عراق شوند و در مسجد رسول اکرم (ص) آن شهر، به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به راهپیمایان اربعین حسینی بپردازند.

سلیمانی از امکانات امداد و نجات مستقر در مرز باشماق بازدید کرد و با حضور در جمع امدادگران حاضر در مرز، از زحمات آن‌ها قدردانی کرد.

در این بازدید، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان، گزارشی از اقدامات انجام شده در عملیات سلامت در اربعین ۱۴۰۲ ارائه کرد.
دبیرکل جمعیت هلال احمر انجام عملیات‌های امداد و نجات در این منطقه را به دلیل کوهستانی بودن و تراکم پوشش گیاهی دشوار خواند و تلاش‌های امدادگران را شایسته قدردانی دانست.

در این بازدید، پیمان نامدار، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر نیز حضور داشت و خدمات درمانی هلال احمر کردستان به زائران حسینی را ارزیابی کرد.

در این بازدید، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان، گزارشی از اقدامات انجام شده در عملیات سلامت در اربعین ۱۴۰۲ ارائه کرد.

مشاهده ۱۰۸
/
۱۴۰۲/۰۶/۰۷- ۱۰:۱۷
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است