مرکز فیزیوتراپی هلال احمر سنندج به دستگاه مگنت تراپی تجهیز شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت مرکز فیزیوتراپی هلال احمر شهرستان سنندج به دستگاه مگنت تراپی تجهیز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر_ کردستان؛  پیام جلالی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان با اعلام این خبر افزود: مرکز فیزیوتراپی هلال احمر سنندج به دستگاه مگنت تراپی در راستای بهبود کیفیت خدمات فیزیوتراپی به مراجعین تجهیز شد.

پیام جلالی افزود: باتوجه به عملکرد مناسب این مرکز در سال گذشته، توسط معاونت بهداشت، درمان وتوانبخشی جمعیت هلال احمر، این دستگاه به مرکز فیزیوتراپی سنندج  و یک دستگاه شاک ویوو پرتوان نیز به مرکز تازه تاسیس فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر شهرستان سقز اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به دستگاه مگنت تراپی و شام ویو تراپی در درمان بیماری‌ها، بیان کرد: این ۲ دستگاه، روش درمانی ایمن، غیرتهاجمی و نوین درمانی در فیزیوتراپی است که برای اهداف درمانی استفاده می‌شود و موجب تسکین درد و تسریع روند بهبودی و ترمیم آسیب ها شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کردستان با بیان اینکه حوزه توانبخشی یکی از وظایف و ماموریت های جمعیت هلال احمر درحوزه درمان و سلامت به شمار می رود، عنوان کرد: با مجهز شدن مرکز فیزیوتراپی هلال احمر به این تجهیزات بیان شده، میتوانیم خدمات مطلوب تری را به هموطنان عزیز در حوزه درمان و سلامت ارائه دهیم.

مشاهده ۸۷
/
۱۴۰۲/۰۳/۲۹- ۱۳:۰۴
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است